Pomóż mi pomóc WOŚP

moja kolekcja identyfikatorów WOSP

Kiedy to piszę jest poniedziałek. Wczoraj powinno błyszczeć Światełko Do Nieba i grać Orkiestra na miliony serc. Ale jest inaczej. Przez pandemię 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra później – 31 stycznia, a to daje takim śpiochom społecznym jak ja jeszcze chwilę czasu na jakąś organizację.

Krajka na cel charytatywny

Po pierwsze wystawiłam na Allegro aukcję charytatywną. Do zgarnięcia jest zrobiona przeze mnie krajka. Gruba, miękka wełna i intensywne kolory to może nie to, co ultrasy lubią najbardziej, ale może jakiś LARP macie w planie i nie macie jak podrasować swojego maga?

Krajka którą przekazałam do licytacji kliknij w obrazek, żeby przejść do aukcji

Moja #eskarbonkawosp

Jeśli nie potrzebujesz krajki albo nie lubisz aukcji możesz wrzucić datek do mojej wirtualnej puszki. Fajna opcja na czas zamknięcia. Niestety przez to nie obkleję ci czapki serduszkami, ale gorącego wirtualnego przytulasa już mogę wysłać.

Rzuć monetę wiedźminowi wolontariuszowi ;)

To co widzicie w nagłówku to moja kolekcja identyfikatorów z lat wcześniejszych. Nie będę wchodzić w polemiki czy, po co, na co… Oboje moich dzieci korzystało ze sprzętów oklejonych serduszkiem. Serduszka są na ich certyfikatach przesiewowego badania słuch. Ja pomagam. Jeśli chcesz się przyłączyć – proszę.

I dziękuję <3

Zobacz też...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.